Sindy von Bascervill

14. dubna 2007 v 15:38 |  naše feny
Sindy je fena Border kolie bez PP černo-bílé barvy narodila se 7.11.2006. Její předci nahánějí ovce a koně takže to má v krvi. Patří Péťě- naší super kámošce.
Sindy je velmi temperamentní fena ,která miluje všechny aktivity které se dají se psem dělat. S chutí se vrhá za míčkem a do vody. Ráda běhá u kola a prohání známé psí tvářě. Zakoukala se nám do hrabání myších dír na poli, a to se jí evidentně líbí. Za tu dobu co je s námi umí skoro všechny povely co Jesme , z toho je vidět jak jsou kolie inteligentní plemeno. Sindy má v kohoutku 51 cm a patří mojí kámošce.
O PLEMENI
Border kolie je velmi aktivní pes, potřebuje mnoho pohybu a pokud si jí pořídí člověk, který s ní nechce trávit moc času stane se pro nedostatek pohybu agresivním a problémovým psem. Jsou to psy, kteří obvykle mají sklony přilnout k jedné osobě. Rády plní úkoly, které jim jejich pán zadá. Toto plemeno můžete často potkat na závodech agiliti, dogdancingu nebo jiných psích sportů. Border kolie jsou psy střední postavy, psy měří kolem 53 cm a feny o něco méně. Život s border kolií která má dostatek pohybu i péče vám bude přinášet radost.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Hanka a Kuci Hanka a Kuci | Web | 31. prosince 2007 v 9:57 | Reagovat

Ahojky, můžu se zeptat odkud má tvoje kamarádka Sindy? Díky moc:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.