Cute Carrie Ze Zámecké zahrady( Trinity )

14. dubna 2007 v 15:01 |  naše feny
Trinity je fena Manchesterského teriéra. Narodila se 4.7.2000. Má za sebou dva vrhy první s Aaronem z Jackova a druhý s Donaldem von der spree.
Je velmi temperamentní - někdy až moc. Opravdu kdo nezná manchester teriéra neví co je to temperament. Miluje běhání u kola a dovádění s míčkem. Ráda s námi zkouší agiliti, dogdancing a jiné psí sporty. Jediné co Trinity nemusí je plavání, do vody jde sama, ale plavat ani náhodou. Trinity je mojí mamky .
O PLEMENI
Manchesteři jsou jak zrození pro sport jsou velmi oddaní jedné osobě se, kterou chtějí trávit co nejvíce času. Nejvíce je Manchesterský teriér spokojen po dlouhé procházce na které si řádně procvičil tělo.(Pokud vám mohu poradit, a to platí u všech plemen, tak procházku zakončete doma miskou žrádla- Pes by neměl cvičit ani moc běhat s plným žaludkem ). Na začátku u něj budete mít pocit, že je neúnavný protože přijdete z dlouhé procházky s pocitem, že už toho musí mít dost, ale on ne nažere se a pak chce jít znovu do akce místo, aby si šel odpočinout. Ale časem se sklidní a bude z něj pohodářský pes pro celou rodinu, jo aktivní bude pořád ,ale doma už dá pokoj.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.