Duben 2007

Manchesterský teriér-Vrh B

15. dubna 2007 v 11:04 | Domča Marhoulová |  Odchovy
18.11.2005 se nám narodili 3 holky a 1 kluk po Trinity ( Cute Carrie ze zámecké zahrady ) a Donaldovi von der spree. Pojmenovali jsme je Brendy Jumping, Banchy Jumping, Becka Jumping a Biggles Jumping.
Všem našim odchovaným potomkům přejeme krásný domov a život plný radostí a jejich pánečkům pevné nervy a hlavně laskavou ruku. At mají život jak se patří.
Naše fenka Trinity (cute carrie)už bohužel nebude mít štěňátka ale potomky máme rozšířené po evropě jedna z fenek -Brendy jumping je až v Dánsku a tam dále šiří naši krev do dalších států. Má za sebou 1 vrh 7 štěňátek v roce 2007. Na jeji stránky se můžete podívat na adrese www.doberchest.dk

Manchesterský teriér-Vrh A

15. dubna 2007 v 11:00 | Domča Marhoulová |  Odchovy
29.5. 2004 se nám narodila 4 štěňata manchesterských teriérů po Trinity ( Cute Carrie ze zámecké zahrady) a Aaronovi z Jackova . Dvě holky a dva kluci. Holky jsme pojmenovali Agiliti a Aira, a kluky Artos a Alastor.

Manchesterský teriér

15. dubna 2007 v 10:49 | Domča Marhoulová |  Kontakty
Jana Marhoulová
Na Vrškách 934
Mníšek pod Brdy
252 10
tel. 318 590 520 mob. 723 205 150
E-mail: J.Marhoulova@seznam.cz

Německý pinč

15. dubna 2007 v 10:46 | Domča Marhoulová |  Kontakty
Dominika Marhoulová
Na Vrškách 934
Mníšek pod Brdy
252 10
tel. 318 590 520 mob. 723 259 790

Jesme

15. dubna 2007 v 10:41 | Domča Marhoulová |  fotky
Jesme
Já tě dostanu .....
Vítr
Ve 2 letech
Co to tam je?
S Trinity štěnětem. (to maličké za ní.. )
vedro
spolu


míček! ten je její-.... rači se k němu nepřibližujte....
myšííííčka
voda vodička
haf haf

přestan už fotit a pojd hrát
míčku pojd dolůůůů

Štěňata

14. dubna 2007 v 16:04 | Domča Marhoulová |  fotky
VRH A
Agility a Agáta
Alastor
VRH B
Brandy
Brandy a Banchy ve 4 měsících

Sindy von Bascervill

14. dubna 2007 v 15:38 naše feny
Sindy je fena Border kolie bez PP černo-bílé barvy narodila se 7.11.2006. Její předci nahánějí ovce a koně takže to má v krvi. Patří Péťě- naší super kámošce.
Sindy je velmi temperamentní fena ,která miluje všechny aktivity které se dají se psem dělat. S chutí se vrhá za míčkem a do vody. Ráda běhá u kola a prohání známé psí tvářě. Zakoukala se nám do hrabání myších dír na poli, a to se jí evidentně líbí. Za tu dobu co je s námi umí skoro všechny povely co Jesme , z toho je vidět jak jsou kolie inteligentní plemeno. Sindy má v kohoutku 51 cm a patří mojí kámošce.
O PLEMENI
Border kolie je velmi aktivní pes, potřebuje mnoho pohybu a pokud si jí pořídí člověk, který s ní nechce trávit moc času stane se pro nedostatek pohybu agresivním a problémovým psem. Jsou to psy, kteří obvykle mají sklony přilnout k jedné osobě. Rády plní úkoly, které jim jejich pán zadá. Toto plemeno můžete často potkat na závodech agiliti, dogdancingu nebo jiných psích sportů. Border kolie jsou psy střední postavy, psy měří kolem 53 cm a feny o něco méně. Život s border kolií která má dostatek pohybu i péče vám bude přinášet radost.

Cute Carrie Ze Zámecké zahrady( Trinity )

14. dubna 2007 v 15:01 naše feny
Trinity je fena Manchesterského teriéra. Narodila se 4.7.2000. Má za sebou dva vrhy první s Aaronem z Jackova a druhý s Donaldem von der spree.
Je velmi temperamentní - někdy až moc. Opravdu kdo nezná manchester teriéra neví co je to temperament. Miluje běhání u kola a dovádění s míčkem. Ráda s námi zkouší agiliti, dogdancing a jiné psí sporty. Jediné co Trinity nemusí je plavání, do vody jde sama, ale plavat ani náhodou. Trinity je mojí mamky .
O PLEMENI
Manchesteři jsou jak zrození pro sport jsou velmi oddaní jedné osobě se, kterou chtějí trávit co nejvíce času. Nejvíce je Manchesterský teriér spokojen po dlouhé procházce na které si řádně procvičil tělo.(Pokud vám mohu poradit, a to platí u všech plemen, tak procházku zakončete doma miskou žrádla- Pes by neměl cvičit ani moc běhat s plným žaludkem ). Na začátku u něj budete mít pocit, že je neúnavný protože přijdete z dlouhé procházky s pocitem, že už toho musí mít dost, ale on ne nažere se a pak chce jít znovu do akce místo, aby si šel odpočinout. Ale časem se sklidní a bude z něj pohodářský pes pro celou rodinu, jo aktivní bude pořád ,ale doma už dá pokoj.

Essie Esmeralda Rozárka (Jesme)

14. dubna 2007 v 14:40 naše feny
Jesme je červená fena Německého pinče. Narodila se 21.12.2002. Jejími rodiči jsou Lukrécie Rozárka a Pershing Rozárka. Zatím jsme absolvovali jen jednu výstavu a na té jsme uspěli víc než jsme čekali- stala se Klubovou výtězkou 2005.Od té doby sme se žádných výstav neúčastnili... raději spolu běháme po lese nebo na poli... tituli k ničemu nepotřebujeme.. žít můžeme i bez nich.
Jesme je velmi hravá a sportovní ,ráda běhá u kola a v létě plave. Vřele vítá známé tváře, ale nikoho cizího do domu nepustí. Je trpělivá, učenlivá a je to velký mazel. Zkoušíme spolu dogdancing, ale spíš jen tak aby jsme se pobavili. Jesme patří mě.
O PLEMENI
Německý pinč je dobrý přítel avšak rychle přilne ke svému majiteli a jeho věci před ostatními brání. Dobře střeží dům. Má rád procházky bez vodítka a dokáže se svému majiteli přizpůsobit v potřebě pohybu. Vyskytuje se ve dvou barvách černé s pálením a červené. Jsou vysocí 45-50 cm. Německý pinč potřebuje důsledného majitele, protože chce vědět na čem je.